tepovanie sedačiek Poprad, tepovanie sedačky v Poprade a okolí - 0948 680 006 - FACHMANI - Tepovanie Poprad

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

tepovanie sedačiek Poprad, tepovanie sedačky v Poprade a okolí - 0948 680 006 - FACHMANI

Tepovanie sedačiek Poprad.
Tepovanie sedacích súprav realizujeme v Poprade a jeho širokom okolí.
Ak potrebujete vytepovať sedaciu súpravu, realizujeme jednorázové aj pravidelné tepovanie sedacích súprav u vás doma, alebo na firme.
Tepovanie realizujeme profesionálnymi strojmi Švédskej a Talianskej výroby.

Technológiu tepovania sedacích súprav sme zdokonalili tak, aby sme dosiahli čo najlepší výsledok práce.
Medzi prvými na Slovensku a ako jediní v Poprade sedacie súpravy šampónujeme. Pri tepovaní sedacích súprav používame teda aj profesionálne dvojkotúčové elektrické kefy, nielen extraktor.
Používa sa na zvýšenie efektivity pred samotným extračným tepovaním. Momentálne je tento postup to najlepšie, čo na tepovanie sedačiek existuje.
čistenie - tepovanie sedačiek Poprad
Výhody nášho tepovania.
Sedačky tepujeme "vlhkým" spôsobom. Jeho veľkou výhodou je efektivita a účinnosť, s akou dokážeme odstrániť nečistoty. Po tepovaní bude vaša látková sedacia súprava schnúť štandardne do 8 hodín, hustejšie látky ako PVC teflón do 12 hodín. Záleží to aj od jej znečistenia. Veľmi znečistené sedacie súpravy musíme tepovať na niektorých miestach viackrát, takže sa aj viac premočia. Preto schnú dlhšie. Maximálna doba schnutia je ale aj tak 24 hodín od tepovania. Najväčšou výhodou je ale to, že pri tepovaní používame rotačné kefy, ktoré dokážu uvoľniť z tepovaného povrchu až trikrát väčšie množstvo nečistoty, ako iba pri extrakčnom tepovaní sedacej súpravy a ideme skutočne do hĺbky.

Ako prebieha tepovanie sedačky ?
Kvalitné vytepovanie sedacej súpravy sa začína dvojkotúčovým kefovým strojom na tepovanie sedacích súprav - šampónovaním. Je skonštruovaný pre dokonalé uvoľnenie nečistoty a hlbšie zaparacovanie chémie do čisteného povrchu. Chémia sa strieka pomocou tlakovej nádoby priamo na kefy stroja. Vďaka použitiu tohoto stroja sa dostane chémia hlbšie do látky a mapy a fľaky sa skôr a ľahšie odstránia z čisteného povrchu.
O životnosť vašej sedacej súpravy sa nemusíte báť. Výkon stroja, rotačný pohyb iba v jednom smere a kefy rôznej tvrdosti sa postarajú o perfektné uvoľnenie aj zažratej nečistoty bez mechanického poškodenia.

Počas nášho pôsobenia na trhu sme sa stretli snáď už so všetkými možnými materiálmi sedacích súprav, od všetkých významných výrobcov sedačiek v Európe. Veľmi ľahko dokážeme vyčistiť poťahy PVC - teflónové, (slangovo označované - mikroplyš, semiš a pod.). Problém nám nerobia ani veľmi jemné teflónové sedacie súpravy a taktiež špeciálne, ťažko čistiteĺné látky, akou je napríklad aj Napoleon nanovel od Phase.  Dôležitou súčasťou technologického postupu je aj vynikajúca profesionálna zahraničná chémia. Po uvoľnení nečistoty rotačnými kefami a chémiou prichádza na rad jej odstránenie.

Pokračujeme hĺbkovým tepovaním sedačky - prepieraním.

Odstránenie nečistôt - ich vypláchnutie tzv. hĺbkové tepovanie sa realizuje EXTRAKTOROM.

Škvrny, roztoče a nečistota uvoľnená zo sedačky rotačnými kefami a chémiou sa pomocou tohoto stroja vypláchnu pod tlakom vody a okamžite odsávajú do zbernej nádoby. Keďže sedacia súprava sa vystriekáva čistou vodou, v látke ostáva minimálne množstvo chémie, čím chránime samotnú látku a vás.
Po tomto procese v látke neostáva žiadne, prípadne minimálne množstvo chémie.
Stroj vďaka svojmu výkonu (vysoký podtlak - 30 000 otáčková turbína) nielen perfektne vyťahá nečistoty zo sedačky, ale aj dosuší tak, aby Vám schla čo najkratšie.
Výsledkom je perfektne vyčistená sedačka, žiarivé farby a pekná svieža vôňa.

Používame len osvedčenú a certifikovanú technológiu a techniku.
Takže ak chcete mať skutočne perfektne vytepovanú sedačku, alebo chcete vyhodiť tú vašu, tak nezúfajte.
Budeme radi, ak nás poctíte svojou dôverou a kontaktujete nás.
 
Hľadaj
Copyright 2022. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky